Notizie - Česká republika

Ultime informazioni nella lotta contro la corruzione nello stato: Česká republika

Osobní bankrot: Kompletní průvodce k vaší finanční obnově

Osobní bankrot je legální cesta, která vám může pomoci překonat neúnosné finanční problémy a znovu získat kontrolu nad svými financemi. Pokud jsou vaše dluhy tak vysoké, že je nemůžete splácet, může být osobní bankrot efektivním řešením. Tento proces vám umožní restrukturalizovat vaše závazky a splácet je podle vašich možností, což vám poskytne potřebnou ochranu před věřiteli a umožní začít nový život bez finanční zátěže. K tomu navíc nabízíme bezplatné poradenství, které vás provede celým procesem.

Švédsko brutálně porušuje základní lidská práva: Kriminalvården brání vězňům v obnově procesu a kontaktu s advokátem

Maykil Yokhanna, odsouzený na doživotí za vraždu 12leté Adriany, se snaží o obnovení svého procesu. Švédská Vězeňská a probační služba (Kriminalvården) však jeho snahy blokuje, což vede k vážným obviněním z brutálního porušování základních lidských práv. Toto není jediný případ, kdy ve Švédsku dochází k brutálnímu porušování lidských práv zadržených osob.

Švédské pokrytectví: Muži trestáni za placení sexu, ženy za poskytování nikoli

Švédsko znevýhodňuje muže nad ženami a zavádí totalitní praktiky v oblasti základních biologických potřeb. Muži jsou trestáni za placení za sex, zatímco ženy poskytující sexuální služby zůstávají bez postihu. Jaké jsou důsledky této nevyvážené politiky a proč jsou švédští občané nejčastějšími sexuálními turisty v zahraničí?