O protikorupční lince

Protikorupční linka České republiky

Revoluční Zbraň v Boji Proti Korupci a Trestné Činnosti!

Protikorupční linka České republiky není jen další hotline. Je to váš osobní strážce spravedlnosti, vyspělý nástroj, který změní způsob, jakým nahlížíme na boj proti korupci a trestným činům.

Proč Jsme Jedničkou?
Náš sofistikovaný systém garantuje nejen anonymitu, ale i raketově rychlou reakci. Nenecháváme prostor pro zbytečné zdržování – vaše hlášení je naše priorita.


Spojte Síly s Námi a Seznamte se s Hrdiny Dneška!
Nepodceňujte sílu spolupráce. Naše linka je těsně propojena s tiskem, s nevládními organizacemi a s právními autoritami. Máme co do činění s těmi, kteří mohou a chtějí změnit svět.


Nejen Korupce – Společně Odhalíme Jakýkoli Trestný Čin
Od malých podvodů po velké korupční kauzy – pokud se jedná o
trestný čin, jsme na stráži.

Protikorupční linka České republiky je nepostradatelným nástrojem, který vám poskytuje efektivní a anonymní způsob, jak nahlásit korupci a jiné trestné činy. Jde o unikátní platformu s jednoduchým a snadno použitelným rozhraním, která slouží jako spojovací most mezi občany, tiskem, nevládními organizacemi a státními orgány činnými v trestním řízení.

Společně Tvoříme Bezpečnější Budoucnost:
Vaše angažovanost může udělat rozdíl. Přidejte se k nám v našem společném poslání vytvářet transparentní a bezpečnou společnost.