About the Anti-Corruption Hotline

Protikorupčná linka Slovenskej republiky

Revolučná Zbraň v Boji Proti Korupcii a Trestnej Činnosti!
Protikorupčná linka Slovenskej republiky nie je len ďalšia horúca linka. Je to váš osobný strážca spravodlivosti, vyspelý nástroj, ktorý zmení spôsob, akým vnímame boj proti korupcii a trestným činom.

Prečo Sme Jednotka?
Náš sofistikovaný systém garantuje nielen anonymitu, ale aj raketovo rýchlu reakciu. Nezanechávame priestor pre zbytočné zdržovanie – vaše hlásenie je našou prioritou.

Spojte Sily s Nami a Zoznámte sa s Hrdinami Dneška!
Nepodceňujte silu spolupráce. Naša linka je tesne prepojená s médiámi, s nevládnymi organizáciami a s právnymi autoritami. Máme čo do činenia s tými, ktorí môžu a chcú zmeniť svet.

Nie Len Korupcia – Spoločne Odhalíme Akýkoľvek Trestný Čin
Od malých podvodov po veľké korupčné kauzy – ak sa jedná o trestný čin, sme na stráži.

Protikorupčná linka Slovenskej republiky je nepostrádateľným nástrojom, ktorý vám poskytuje efektívny a anonymný spôsob, ako nahlásiť korupciu a iné trestné činy. Ide o unikátnu platformu s jednoduchým a ľahko použiteľným rozhraním, ktorá slúži ako spojovací most medzi občanmi, tlačou, nevládnymi organizáciami a štátnymi orgánmi pôsobiacimi v trestnom konaní.

Spoločne Tvoríme Bezpečnejšiu Budúcnosť
Vaša angažovanosť môže urobiť rozdiel. Pridajte sa k nám v našom spoločnom poslaní vytvárať transparentnú a bezpečnú spoločnosť.