About the Anti-Corruption Hotline

Pretkorupcijas līnija Latvijā

Revoliucinė ginklas kovoje prieš korupciją ir nusikalstamą veiklą!

Prieškorupcinė linija Latvijoje nėra tik dar viena skubios pagalbos linija. Tai jūsų asmeninis teisingumo sargas, pažangus įrankis, kuris pakeis mūsų požiūrį į kovą su korupcija ir nusikalstamais nusikaltimais.

Kodėl Mes Esame Pirmaujantys?
Mūsų išmanioji sistema ne tik garantuoja anonimiškumą, bet ir greitą reagavimą. Mes nepaliekame vietos nereikalingam užlaikymui – jūsų pranešimas yra mūsų prioritetas.

Junkitės prie Mūsų ir Susipažinkite su Šiandienos Herojais!
Nenuvertinkite bendradarbiavimo galios. Mūsų linija yra glaudžiai susijusi su žiniasklaida, nevyriausybinėmis organizacijomis ir teisėsaugos institucijomis. Mes bendradarbiaujame su tais, kurie gali ir nori keisti pasaulį.

Ne Tik Korupcija – Kartu Atskleisime Bet Kokį Nusikaltimą
Nuo mažų apgavystių iki didelių korupcijos skandalų – jei tai yra nusikaltimas, mes esame budrūs.


Prieškorupcinė linija Latvijoje yra būtinas įrankis, suteikiantis jums efektyvų ir anoniminį būdą pranešti apie korupciją ir kitus nusikaltimus. Tai unikali platforma su paprasta ir lengvai naudojama sąsaja, kuri veikia kaip jungtis tarp piliečių, žiniasklaidos, nevyriausybinės sektoriaus organizacijų ir teisėsaugos organų.

Kartu Kurkime Saugesnę Ateitį
Jūsų įsitraukimas gali padaryti skirtumą. Prisijunkite prie mūsų bendrame siekyje kurti skaidresnę ir saugesnę visuomenę.